Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Warsztaty w Centrum wiedzy o wodzie „Hydropolis” we Wrocławiu

47325135_2131540433841907_6587235549973577728_n.jpg28 listopada uczniowie klasy VA i VB uczestniczyli w zajęciach warsztatowych w Centrum wiedzy o wodzie „Hydropolis” we Wrocławiu. Zajęcia odbywały się w ramach realizacji projektu „EKOobieg – zajęcia edukacyjne o znaczeniu wody dla dzieci i młodzieży Aglomeracji Wrocławskiej” Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej.Warsztaty zostały przeprowadzone w dwóch częściach. W czasie jednej z nich, pod przewodnictwem wykwalifikowanego przewodnika-edukatora, uczniowie przeszli ścieżką dydaktyczną poprzez kolejne etapy stałej ekspozycji multimedialnej „Hydropolis”. W drugiej części uczniowie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, które dotyczyły właściwości wody. W czasie tych zajęć uczniowie samodzielnie przeprowadzali doświadczenia oraz obserwowali pokazy prowadzone przez pracowników „Hydropolis”. Galeria zdjęć.