Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY : „ WIELKANOCNA CEPELIA ”

59211344_374212166520119_3104049482740793344_n.jpgRODZINNY KONKURS PLASTYCZNY : „ WIELKANOCNA CEPELIA ” rozstrzygnięty !!!!

Miło nam poinformować wszystkie dzieci i ich rodziców, że w konkursie : „ Wielkanocna Cepelia ”wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Krynicznie. Prace były przepiękne i odznaczały się wysokim poziomem artystycznym oraz ogromną kreatywnością. W ocenie prac brano pod uwagę wkład pracy, zgodność z tematyką Świat Wielkanocnych oraz nawiązanie do tradycji i obrzędów świątecznych. Galeria zdjęć.

Jury miało bardzo trudne zadanie, ale spośród wielu pięknych prac, postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące dzieci:
W kategorii klas 0- 3
I miejsce Karolina Piegońska kl. 2a, II miejsce Julia Łuczyńska kl. 1, III miejsce Milena Janiak z klasy 1 i Martyna Janiak z klasy 4a (rodzinnie)

Wyróżnienia: Marianna Konieczna kl.3, Szymon Smuga kl. 2a, Lena Zając kl. 2a, Julia Brykarz kl. 3, Martyna Hruszowiec kl. 1
W kategorii klas 4- 8
I miejsce Klaudia Musiał kl. 7b, II miejsce Weronika Kałęka kl. 8, III miejsce Ola Połowczuk kl.5b

Wyróżnienia: Patrycja Palka kl.4a, Daniel Treliński kl.5b, Maja Szulc kl.4a

Wszystkim dzieciom GRATULUJEMY!!!!! I życzymy dalszych artystycznych sukcesów.
Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu szkolnym.