Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

64325823_2618945611463572_708825725901209600_n.jpgW Szkole Podstawowej w Krynicznie w sobotę odbyła się VII edycja turnieju KARATE WKF O PUCHAR GÓR KOCICH pod patronatem wójta Gminy Wisznia Mała. Organizatorem turnieju był Dolnośląski Klub Karate JINKAKU KANSEI, znany z licznych sukcesów odnoszonych przez jego członków. W zawodach uczestniczyło wielu zawodników, a imprezie towarzyszyła iście sportowa atmosfera. Wśród zawodników byli również uczniowie naszej szkoły. Najlepiej zaprezentowali się: Igor Ulatowski I miejsce, I miejsce, I miejsce  i III miejsce, Jowita Hebdowska III miejsc, Julia Brykarz i Maja Herda-Jenek - III miejsce, Aleksander Połowczuk III miejsce, Jakub Gruszecki II miejsce, Piotrek Łysek II miejsce, Szymon Klimowicz i Maciej Dzimira - III miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników. Galeria zdjęć.