Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Życzenia na koniec roku szkolnego 2019/20

105706742_4291765280863466_6529558304022544531_n.jpgKochani Uczniowie, Drodzy Rodzice
Zbliżamy się do końca roku szkolnego, który był wyjątkowy dla nas wszystkich. Szczególnie drugi semestr zapadnie w naszej pamięci na długo.
Musieliśmy się zmierzyć z zupełnie nową sytuacją. Było ciężko zarówno dzieciom, Wam, Kochani Rodzice, jak i nam, nauczycielom, ale dotrwaliśmy wspólnie do końca roku szkolnego. Nikt nie przygotował nas do nowej rzeczywistości. Zmuszeni byliśmy sami, w miarę własnych możliwości i umiejętności radzić sobie w czasie zdalnej nauki. Wiemy, że czas ten wymagał od nas wszystkich ogromnego zaangażowania i poświęcenia, dlatego: Bardzo gorąco dziękujemy Wam, kochane dzieci za Waszą ciężką pracę w tym szczególnym czasie, dziękujemy ogromnie wszystkim Rodzicom za wyrozumiałość, cierpliwość, wsparcie i pomoc w zdalnym nauczaniu. Dziękujemy, że byliście z nami ?. Życzymy Wszystkim Uczniom i Rodzicom wspaniałych, słonecznych, radosnych wakacji. Życzymy również, abyśmy w pełni zdrowia i zapału do pracy wrócili do szkoły we wrześniu.

Serdecznie pozdrawiamy
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne