Czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

Badanie aktywności fizycznej dzieci i ich rodziców/opiekunów w czasie COVID-19

baner3-v2_1606300938.jpgSzanowni Państwo, zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej aktywności fizycznej uczniów i rodziców w trakcie pandemii COVID-19. Badania prowadzi Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk wraz z Fundacją V4SPORT, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na wiele aspektów naszego życia i w znaczący sposób zmieniła codzienność dzieci. Poza licznymi utrudnieniami związanymi z nauką zdalną, warunki społecznej izolacji wpłynęły na ich sposób spędzania czasu, możliwości zabaw w ruchu i codziennej aktywności fizycznej. Link do ankiety https://www.webankieta.pl/ankieta/575532/badanie-aktywnosci-fizycznej-dzieci-i-ich-rodzicowopiekunow.html W imieniu dzieci klas I-III, ankietę wypełniają rodzice/opiekunowie prawni. W klasach IV - VIII prosimy, żeby ankietę wypełnili rodzice/opiekunowie prawni i dzieci. Dziękujemy!