Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

c_177_118_16777215_00_images_plakat.jpgW dniach 28-30 listopada będzie przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności, którą nadzoruje Bank Żywności. Do akcji tej dołączamy również i my. Działające przy naszej szkole Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, jest partnerem Banku Żywności podczas zbiórki.

Naszym rejonem działania będą 3 sklepy: Biedronka w Widawie, Biedronka w Trzebnicy przy ul. Prusickiej oraz Rabat w Psarach. Wolontariuszami będą starsi uczniowie SP, uczniowie Gimnazjum oraz nauczyciele.
Nasza akcja będzie odbywać się przez 2 dni tj. 28 i 29 listopada.

Żywność, która zostanie zebrana przez naszych wolontariuszy, będzie przekazana potrzebującym rodzinom z terenu podlegającemu naszej szkole.

Bardzo serdecznie zapraszam i zachęcam do włączenia się do zbiórki i przekazania żywności dla naszych potrzebujących rodzin.