Najnowsze aktualności
piątek, 05 maj 2017 21:54

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „ZŁOTE PIÓRO”

P1090189.JPGDnia 20 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole XX Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro” dla uczniów klas III. Wzięło w nim udział 21 uczniów z różnych szkół powiatu trzebnickiego. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym dyktandem pt.: „Świąteczne porządki”.
Najlepsi okazali się: Weronika Woźniakowska z SP nr 3 w Obornikach Śląskich oraz Szymon Kłeczek z SP w Szewcach, którzy zajęli I miejsce. Na II miejscu znalazło się czterech uczestników: Karolina Stępień z SP nr 2 w Trzebnicy, Paulina Żak z SP w Pęgowie, Szymon Diesner z Językowej Integracyjnej SP w Trzebnicy oraz Kryspin Falfura z SP nr 3 z Trzebnicy. III miejsce zajęli: Sebastian Chodyniecki z SP w Powidzku oraz Karol Biszczanik z SP w Psarach.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy wyjątkowych umiejętności ortograficznych!