Najnowsze aktualności
niedziela, 04 czerwiec 2017 19:09

Dzień Dziecka w Gminie Wisznia Mała

1.jpg3.06.2017r. w Wiszni Małej odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Oprócz zaplanowanych atrakcji na scenie dzieci i młodzież z poszczególnych szkół prezentowały swoje talenty. Naszą szkołę reprezentowali: Hania Jordanek, która pięknie zagrała i zaśpiewała piosenkę po angielsku, Konrad Bielicki i Alek Drzazga, którzy wykonali piosenkę w języku włoskim,

taniec nowoczesny zaprezentowały dziewczynki z akademii tańca Dance Street ( Amelia Wolf, Amelia Mysza, Martyna i Wiktoria Wejman, Wiktoria Łącka i Ela Kręzel), a uczniowie klasy 5a wystąpili w spektaklu pt. "Kot w butach".
Podczas festynu pani Dorota Olbryt - nauczycielka wychowania fizycznego z naszej szkoły kwestowała z uczniami na zakup żywej maskotki - koguta dla Akademii Ringo.
W dalszej części imprezy odbyły się debiuty dzieci i młodzieży. Wśród naszych uczniów wystąpili: Alek, Dominik i Zoja Bieszczad oraz Julia Kaszczuk.

Gratulacje!