Najnowsze aktualności
wtorek, 06 czerwiec 2017 23:50

Klasy V w Energylandii w Zatorze

1a.jpgW czwartek i piątek (1-2.06. 2017 r.) klasy piąte spędzały czas na wycieczce. Pierwszego dnia, czyli w Dzień Dziecka zaplanowany był pobyt w Energylandii w Zatorze. Jest to na razie największy Park Rozrywki w Polsce. Atrakcje charakteryzują się tutaj specjalnie dobraną dekoracją i scenografią i podzielone są na 4 strefy: Bajkolandia, strefa familijna, strefa ekstremalna i Water Park. Po 4,5 godzinach szaleństwa w wesołym miasteczku uczniowie pojechali do hotelu w Będzinie, gdzie po obiadokolacji znów czekała na nich zabawa:

robienie gigantycznych baniek, gra w piłkę, zabawa z chustą Klanzy i pieczenie kiełbasek.
Drugiego dnia klasy piąte zwiedzały średniowieczny zamek w Będzinie oraz pałac Mieroszewskich. Na koniec można było przejść się podziemiami Będzina- czyli obejrzeć nieukończone schrony przeciwlotnicze z czasów II wojny światowej.
Wycieczka wszystkim się bardzo podobała i na pewno na długo pozostanie w pamięci.