Najnowsze aktualności
czwartek, 29 czerwiec 2017 21:30

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w szkole podstawowej

3b.jpgW piątek, tj. 23.06.2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Krynicznie. Z tej okazji do naszej szkoły przyjechał wójt gminy Wisznia Mała - Jakub Bronowicki oraz pani dyrektor Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych - Agnieszka Moździerz. Podczas uroczystości zostały rozdane nagrody dla najlepszych uczniów, sportowców, czytelników, laureatów różnych konkursów. Wśród nich należy wymienić Maję Kopciuch i Michała Puka - absolwentów edukacji wczesnoszkolnej, którzy otrzymali nagrodę ufundowaną przez państwo Wojciechowskich. Imprezę zakończył krótki występ artystyczny - taniec dziewczynek z klasy 4 oraz wspólna piosenka uczniów szkoły podstawowej.