SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.
Aktualności

 XVII Międzynarodowym Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego w Warszawie

inline.jpgUczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Międzynarodowym Memoriale Włodzimierza Strzyżewskiego w Warszawie. Przed turniejem odwiedzili wraz z kolegami i koleżankami z Dolnośląskiej Akademii Ringo grób Włodzimierza Strzyżewskiego na Warszawskich Powązkach. Wraz z panią prezes PTR Krystyną Anioł- Strzyżewską zapalili znicz i złożyli kwiaty. Wzruszona pani prezes oprowadziła zawodników DAR po najciekawszych miejscach na cmentarzu. Turniej Ringo jak zwykle na Memoriale był na wysokim poziomie. Nasi uczniowie zajęli II m-ce / Sebastian Bogińczuk, IV, m-ce / Fabian Cichoń /, nasze absolwentki III m-ce/ Małgosia Galińska i Patrycja Ziętek/. Zapraszamy do obejrzenia relacji. http://wiszniamala.net/da-ringo/index.php/galeria-wydarzen/xvii-miedzynarodowy-memorial-wlodzimierza-strzyzewskiego-2018/