SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.
Aktualności

XXV JUBILEUSZOWY DRAGON CUP 2019 

 karate marzec.jpgKilka słów od trenera: "Bardzo dobry występ zaliczyli nasi karatecy, startując ubiegłej soboty na ogólnopolskim turnieju w karate olimpijskim organizowanym przez Klub Karate Dragon w Środzie Wielkopolskiej. Zdobycz w postaci dziesięciu medali, w tym siedmiu złotych pozwoliła uplasować się DKK Jinkakau Kansei na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej. Do sukcesu przyczynił się walnie najmłodszy zawodnik Jinkaku, Jakub Piwko, wygrywając trzy konkurencje. Do wora medali z najszlachetniejszego metalu dorzucili się: Klara Kościelniak, Jędrzej Sobieski, Krystian Karaszewski i Igor Ulatowski uczeń naszej szkoły. Wymienieni zawodnicy wygrali konkurencje kumite. W walkach dobrze spisali się też: Klaudia Łobaczewska i Piotr Szymczuk zdobywając brązowe krążki. Natomiast w kata drużynowym najlepiej spisał się team w składzie: Jakub Piwko, Piotr Szymczuk i Igor Ulatowski. Chłopcy wywalczyli srebrny medal. Wszystkim zawodnikom kadry Jinkaku dziękujemy za sportową postawę. MEDALE uczniów Szkoły Podstawowej w Krynicznie:ULATOWSKI IGOR  - FANTOM CHŁOPCÓW 10-11 LAT, DRUŻYNA (PIWKO , SZYMCZUK , ULATOWSKI ) KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-11 LAT I 12-13 LAT, SZYMCZUK PIOTR - FANTOM CHŁOPCÓW 10-11 LAT. Galeria wydarzeń.