SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Wtorek, 18 czerwca 2024 r.
Aktualności

VII Wiszeńska (za) Dyszka

bieg.jpgDnia 05.10.2019 r. w Malinie odbyła się już siódmy raz Wiszeńska (za) Dyszka – tym razem jesienna edycja biegu. Choć pogoda nie dopisała, to znaleźli się śmiałkowie, którzy w deszczu po malowniczych terenach gminy Wisznia Mała pokonywali trasę. Dorośli rywalizowali na dystansie 10km, a najmłodsze dzieci na 1,5 km i 3 km. Najlepsze biegaczki ze Szkoły Podstawowej z Kryniczna to: Marta Kojs - I miejsce, Marianna Konieczna - II miejsce, Lidia Czajkowska - III miejsce, a najlepsi biegacze to: Maciej Kojs- I miejsce, Antoni Klin - II miejsce. Wśród dorosłych, nasza wuefistka - Małgorzata Kraszewska wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii k40,a wśród wszystkich kobiet piąte. W biegu wystąpili również: Aleksander Klin, Kinga Malec, Stanisław Laskowski, Szymon Kojs. Gratulacje! Galeria zdjęć.