SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.
Aktualności

Stypendysta sportowy z programu zDOLNY ŚLĄZAK - Aleksander Połowczuk kl. VII

78285143_454613475258131_4524363930230849536_n.jpgNiezmiernie miło poinformować nam , że uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej z Kryniczna Aleksander Połowczuk został w tym roku po raz drugi stypendystą programu zDOLNY ŚLĄSK w kategorii sportowej uczniów klas 6-7 Kapituła Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień przy Fundacji Edukacji Międzynarodowej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego już po raz XIX wybrała 57 osób spośród uczniów szkół podstawowych i średnich z całego terenu województwa dolnośląskiego. Kapituła w swoim wyborze bierze pod uwagę nie tylko wyniki sportowe, ale także wysokie wyniki w nauce oraz zaangażowanie ucznia w działalność społeczną. Gala odbyła się 30.11.2019 w siedzibie Fundacji Edukacji Międzynarodowej, a stypendia wręczał m.in. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego - Pan Marcin Krzyżanowski oraz Pan Andrzej Jaroch - przewodniczący Sejmiku Dolnośląskiego. Aleksander Połowczuk jest jedynym uczniem w Powiecie Trzebnickim wyróżnionym tym stypendium. Gratulujemy!!! Więcej.