SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.
Aktualności

Gminne Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym kl. III i IV dziewcząt i chłopców

siatk.jpgDnia 11.06.21. odbyły się Gminne Zawody w Trójboju Lekkoatletycznym kl. III i IV dziewcząt i chłopców. Nasza reprezentacja kl. IV wywalczyła I miejsce w składzie: Julia Brykarz, Maja Jasińska, Oliwia Małolepsza, Lena Zając, Julia Łazarska, Stanisław Laskorzewski, Julian Klin, Bartek Roszewski, Michał Bogusz i Maciej Kojs. Reprezentacja kl. III wywalczyła II miejsce w składzie: Nadia Kurzawa, Aleksandra Król, Maria Woda, Amelia Kleszyk, Magdalena Gębarowska, Borys Grześ, Mieszko Bogacz, Filip Grzesiak, Wojtek Bronisz, Mikołaj Stanek i Tymoteusz Kański. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: bieg na 60m, skok w dal I rzut piłeczką. Wielkie gratulacje!!! Galeria zdjęć.