SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Wtorek, 18 czerwca 2024 r.
Aktualności

POWIATOWY TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BEZPIECZNA I PEWNA TURYSTYKA ROWEROWA” O PUCHAR WÓJTA GMINY WISZNIA MAŁA 2022

283096190_471323791460653_8735819254472087457_n.jpgDnia 19 maja w naszej Szkole Podstawowej w Psarach odbył się POWIATOWY TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BEZPIECZNA I PEWNA TURYSTYKA ROWEROWA” O PUCHAR WÓJTA GMINY WISZNIA MAŁA pod Patronatem Dyrektora Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Wrocławiu. Pomysłodawcą i koordynatorem turnieju był Pan Henryk Kiewra we współpracy z Panią Małgosią Ligas.WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU: Kategoria Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała: I miejsce - Szkoła Podstawowa w Psarach, II miejsce - Szkoła Podstawowa w Krynicznie, III miejsce - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Szewcach, IV miejsce - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wiszni Małej. Kategoria Drużyn:I miejsce - SP Psary I, II miejsce - SP Psary II, III miejsce - SP Kryniczno I, IV miejsce - ZSP Szewce I, V miejsce - ZSP Wisznia Mała I, VI miejsce - ZSP Szewce II, VII miejsce - SP Kryniczno II, VIII miejsce -ZSP Wisznia Mała, Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy! Galeria zdjęć.