SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Sobota, 24 października 2020 r.
Najnowsze aktualności

Aktualności

piątek, 23 październik 2020 15:26

Zdalne nauczanie - komunikat !!!

Czytaj więcej: Zdalne...W związku z decyzją zawieszenia zajęć stacjonarnych  klasy 4-8 od 26 października 2020 r  do odwołania przechodzą na nauczanie zdalne. W klasach 0 - 3 nauka  będzie odbywać się nadal w formie zajęć stacjonarnych. Zajęcia zdalne będą prowadzone również dla oddziałów przedszkolnych w Malinie od 26 października  2020 do 2 listopada 2020. Wszystkie lekcje będą odbywały się  zgodnie z planem lekcji poprzez platformę MSTeams oraz szkolne konto Google i e- dziennik.

piątek, 16 październik 2020 15:21

Młodzieżowa Rada Gminy 2020.

Czytaj więcej: ...Nowy skład Młodzieżowej Rady. Życzcie nam powodzenia w nadchodzących 2 latach działalności. Obwieszczenie załącznik nr 1

piątek, 16 październik 2020 15:14

Wsparcie dla Pana Krzysztofa

Czytaj więcej: Wsparcie...

Drodzy Mieszkańcy, Pan Krzysztof, mieszkaniec powiatu trzebnickiego pilnie potrzebuje naszej pomocy! Mamy czas do końca października!  Ocalmy życie pana Krzysztofa!

Pan Krzysztof ma 31 lat i jest mieszkańcem Malina. Ma kochającą rodzinę, jest ojcem 3 małych córek i to między innymi dla swoich najbliższych od około roku toczy heroiczną walkę z rakiem. Teraz przyznaje, że potrzebuje wsparcia.

Mamy czas do końca października!  

środa, 14 październik 2020 17:04

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Krynicznie 2020r.

Czytaj więcej: ...Czytaj więcej: ...Dnia14 października 2020r. w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na uczniów” dzieci z klas I. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych na uroczystość rodziców i gości. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły, pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani wicedyrektor Iwona Wojtaś dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Z tej okazji wychowawczynie wręczyły uczniom dyplomy, a rodzice, pan wójt , pani dyrektor SAPO oraz ojciec Roman – piękne upominki. Ten dzień na pewno na długo zostanie pierwszakom w pamięci. Zdjęcia na Facebooku szkoły.

wtorek, 13 październik 2020 21:16

Pasowanie na Przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym w Malinie - grupa "Myszek"

Czytaj więcej: ...

Dnia 9.10.2020 r w Punkcie Przedszkolnym w Malinie w grupie ''Myszek'' odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z radością czekały na przyjazd Pana Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krynicznie. Na ten dzień razem ze swoimi Paniami (Panią Magdą i Panią Ewelina) nauczyły się wierszyki ''Co potrafi przedszkolaczek''oraz piosenki ''Bo w przedszkolu''. Pan Dyrektor uroczyście mianował dzieci na przedszkolaków i serdecznie pogratulował wszystkim obecnym dzieciom. Panie nauczycielki również pogratulowały dzieciom oraz wręczy dyplomy oraz medale. Przedszkolaki z wielką radością przyjęły prezenty od Pana Dyrektora, a następnie poszły zobaczyć występ starszej grupy ''Kotków'', które przygotowały dla nich specjalnie repertuar na ten dzień z Panią Dominiką. Na pewno ten dzień zapadnie przedszkolakom w pamięci. Zdjęcia na Facebooku szkoły.