O szkole

W dniach 23-24 września będzie przeprowadzona ogólnopolska zbiórka żywności „Podziel się Posiłkiem”. Organizatorem zbiórki jest Federacja Polskich Banków Żywności, a partnerem firma Danone.

Żywność, która zostanie zebrana przez naszych Wolontariuszy, będzie przeznaczona na dożywianie najbardziej potrzebujących dzieci z terenu podlegającemu szkole w Krynicznie. Za prawidłowe rozdawnictwo żywności dla potrzebujących dzieci odpowiada Wolontariat Szkolny działające przy Zespole Szkół w Krynicznie.

Zbiórka została zgłoszona na Portalu Zbiórek Publicznych Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji http:/zbiorki.gov.pl/zbiorki/index pod nr 2016/2369/OR

Pomóc można również online. Zapraszamy na charytatywni.allegro.pl. Za 5, 10, 15 i 50 zł można kupić potrzebującym dzieciom paczkę z jedzeniem. Każda paczka to odpowiednio 3, 6, 7 lub 15 posiłków dla dzieci.

Uczniowie-Wolontariusze zbierają żywność w piątek w godzinach 15.00-19.00 w Psarach w Rabacie oraz w Widawie w Biedronce. W sobotę jesteśmy od 9.00 do 17.00 w Psarach, w Widawie oraz w trzebnickiej Biedronce przy ul. Prusickiej.

W dniach 23 i 24 września nasi uczniowie- wolontariusze zebrali łącznie 638 kg żywności w następujących sklepach:
- Rabat - 176,6 kg,
- Widawa Biedronka - 333,1 kg,
- Trzebnica Biedronka - 128,6 kg.

Cudownym WOLONTARIUSZOM oraz wszystkim DARCZYŃCOM, którzy włączyli się do naszej akcji, serdecznie DZIĘKUJEMY!

"Świąteczna zbiórka żywności"
W dniach 25-27 listopada odbyła się jubileuszowa 20-ta Świąteczna Zbiórka Żywności. Jej celem przewodnim było pokazanie, że można czerpać radość i dumę z dzielenia się żywnością.

Zostaliśmy obdarowani bardzo hojnie i łącznie wolontariusze z naszej szkoły zebrali 1 tonę żywności!

Wszystkim naszym wspaniałym darczyńcom oraz niezawodnym wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy!