Najnowsze aktualności
poniedziałek, 29 maj 2017 21:35

Zawody Gminne w Trójboju LA kl. III - IV

DSC_0264.JPGDnia 25.05.17. roku w Wiszni Małej odbyły się Zawody Gminne w Trójboju LA kl. III - IV. Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.  Zawody odbyły się w świetnej atmosferze sportowej.

Szkoła Podstawowa z Kryniczna zajęła III miejsce w kategorii kl.III w składzie: Inga Dudzik,  Aleksandra Połowczuk,  Celina Dynia,  Marta Kojs, Lidia Czajkowska, Michał Puk, Michał Tutaj, Piotr Łysek,  Jakub Smuga i Bernard Bernasiński i III miejsce w kategorii kl. IV w składzie: Sobol Oliwia,  Matylda Stafiniak,  Iga Woźniak,  Martyna Nawrocik,  Oliwia Mikołajczak, Amelia Wolf,  Mikołaj Kurzawa, Adrian Graf, Bartosz Bator,  Kuba Woźniak i Marcel Cichoń.

Gratulacje!!!  Opiekunowie grup p. Barbara Stępień i p. Małgorzata Kraszewska.