Piątek, 10 maja 2024 r.

Wolontariat szkolny - akcja "Rysujemy dla Natalki - nie poddamy się bez walki"

48405544_321870015208277_8543632662705733632_n.jpgWolontariat Szkolny przyłączył się do akcji organizowanej przez Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mirkowie, mającej na celu zebranie jak największej ilości rysunków. Przekazaliśmy prace naszych uczniów na ten szczytny cel. Prace dzieci będą wystawione na aukcji "Rysujemy dla Natalki - nie poddamy się bez walki", a dochód będzie przeznaczony na leczenie Natalki, uczennicy klasy 6 SP w Mirkowie. Jedyną szansą na samodzielność Natalii Liżyńskiej jest operacja wszczepienia do kolan mechanizmów, które mają za zadanie zlikwidować przykurcze. Operacja odbyła się w listopadzie w klinice ortopedycznejw Aschau w Niemczech. Dzięki pomocy ludzi dobrej woli, wierzymy, że wspólnie z rodziną pozyskamy pieniądze na operację i długotrwałą rehabilitację, aby Natalka, która już od dawna chodzi, nie musiała jeździć na wózku inwalidzkim. Galeria zdjęć.