Środa, 15 maja 2024 r.

ŚWIĄTECZNA POMOC DLA RODAKÓW Akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”

logo-mogile-pradziada-ocal-od-zapomnienia.jpgJak co roku wspólnie z Fundacją Studio Wschód chcemy pomóc najbardziej potrzebującym rodakom mieszkającym na Kresach. Szczególnie w tym roku w trakcie pandemii ich sytuacja jest wyjątkowo dramatyczna. Od wielu lat organizujemy zbiórkę świątecznych darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą. Zwracamy się po raz kolejny z prośbą – PODARUJCIE PACZKĘ NA KRESY. Będzie to nie tylko świąteczny upominek, ale również wyraz pamięci o tych, którzy pozostali na wschodzie. W tym roku akcja pomocowa jest utrudniona przez obostrzenia. Akcję można wesprzeć przynosząc do szkoły produkty: słodycze, kawa, herbata, konserwy, olej, cukier, makaron, ryż, środki czystości, żywność długoterminowa! Dary można przynosić na dyżurkę do 18 grudnia 2020 w godz. 8.00-15.00 podpisane „Paczka na Kresy”.

Pani Grażyna Orłowska-Sondej skierowała list do Wolontariuszy.

Załączniki:
Pobierz plik (Pismo-do-wolontariuszy.pdf)Pismo-do-wolontariuszy.pdf279 kB