Czwartek, 16 maja 2024 r.

WYNIKI KONKURSU „KOLOROWA WIELKANOC”

wiel 1.jpgNiezmiernie miło jest nam ogłosić wyniku konkursu plastycznego dla uczniów klas 0-3 „Kolorowa Wielkanoc”. Wśród czterdziestu przepięknych, kolorowych i radosnych prac konkursowych nagrody otrzymują:

Klasa „0” Pierwsze miejsce- Lila Mróz, Jana Mróz. Drugie miejsce- Natalia Kikut, Mia Grześkowiak. Trzecie miejsce- Maciek Mikołajczak.

Klasa 1a Pierwsze miejsce- Hania Dubienko. Drugie miejsce- Aleksandra Doros. Trzecie miejsce- Wiktor Sornat

Klasa 1b Pierwsze miejsce- Leon Żmigrodzki. Drugie miejsce- Hania Szczepaniak. Trzecie miejsce- Lena Buczak

Klasa 2a Pierwsze miejsce- Magda Chrobak. Drugie miejsce- Hania Krzysztofik

Klasa 2b Pierwsze miejsce- Filip Grudzień. Drugie miejsce- Stanisław Kamyczek. Trzecie miejsce- Aleksandra Biegańska

Klasa 3 Pierwsze miejsce- Nadia Służalec. Drugie miejsce- Julia Łuczyńska. Trzecie miejsce- Filip Grzesiak.

Nagrody zostaną wręczone po powrocie do nauki stacjonarnej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu i pomysłów!!!

Zapraszamy do fotogalerii.