Piątek, 10 maja 2024 r.

Sukcesy naukowe gimnazjum

Rok szkolny 2017/2018

1. Laureatka - XVII edycja konkursu ,,zDolny Ślązak Gimnazjalista" język angielski

2. I miejsce - XII Ponadregionalny Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej w Wołowie

1. VII GMINNY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ

2. III miejsce -  IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Sowa"

Rok szkolny 2015/2016

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Powiatowy Konkurs Recytatorski

Powiatowego konkursu zDolny Ślązak

Rok szkolny 2014/2015

• W dniu 26.03.2015 r. odbył się, w Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy, Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas III: Jakub Nadolski i Natalia Kośnicka. Jakub zajął III miejsce w powiecie na 26 uczestników.

• Do etapu powiatowego Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista dostali się:
  • blok przyrodniczy- Ewa Szul z kl. III gim.,
  •  blok matematyczno- fizyczny- Jakub Wrona z kl. III gim.
  • Konkurs Koma organizatorem jest Uniwersytet Wrocławski i Fundacja Matematyków Wrocławskich Jakub Nadolski z kl. III b dostał się do finału.

Rok szkolny 2013/2014

ZWYCIĘZCY  KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH:

• OLIMPIADA LINGWISTYCZNA – etap szkolny – Jakub Wrona,
  • KOMA – etap szkolny – Jakub Nadolski, Alan Wojtaś, Kajetan Olbryt i Marta Prostak – do udziału w etapie II w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego zakwalifikowali się Jakub Nadolski i Alan Wojtaś,
  • ZDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA  - etap szkolny – Jakub Nadolski,
  • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW – etap szkolny – Maria Bisikiewicz – zakwalifikowała się też do II etapu, który odbędzie się we Wrocławiu (Instytut Matematyki Uwr) w dniu 18 stycznia 2014r

• 19.05.2014r. odbył się szkolny  konkurs recytatorski pt. "Wiersz z poczuciem humoru". Uczniowie prezentowali  wiersze różnych poetów, m.in:   K.I.Gałczyńskiego, A. Fredry, J.Tuwima, J. Brzechwy czy  J.L.Kerna.
    I miejsce zajęła  Maria Bisikiewicz,
    II miejsce  jury przyznało Dominikowi  Bęłcząckiemu, a  III  miejsce - Michałowi  Łakomskiemu.