Wtorek, 30 kwietnia 2024 r.

III Turniej Karate

Obraz 110.jpgKaratecy z gminy Wisznia Mała udanie zakończyli pierwszy start w 2015 roku. Ośmioosobowa kadra zawodników Dolnośląskiego Klubu Karate JINKAKU KANSEI z Kryniczna w miniony weekend (28. 02. 2015) wystartowała w III Turnieju Karate Goju Ryu Shuseikan, zawodach o randze wojewódzkiej zorganizowanych przez Klub Karate Goju Ryu w Wińsku. Dzieci startowały w kategoriach: tor przeszkód karate, kihon (podstawowe formy karate) oraz kata (walka z cieniem). Łącznie udało się zdobyć 13 medali. Co najważniejsze, każdemu z zawodników udało się stanąć na podium. Nie zawiodła najlepsza zawodnicza klubu, Celina Dynia (Wisznia Mała). Celina wywalczyła dwa krążki, złoty i brązowy. Taki sam sukces osiągnął Krystian Karaszewski (Szymanów).
Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i składamy serdeczne gratulacje.

Sensei
Dawid Graczyk

W Y N I K I

Tor przeszkód dziewcząt 2008 i młodsze